KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 2131360
*
nr 213 1360
Tavla
med förgylld ram, 47x40
Utrop:
100 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 februari 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/2 19:45:54
1
150 kr
8/2 14:06:15
2
600 kr
8/2 16:34:22
3
500 kr
8/2 16:35:21
3
550 kr
9/2 14:21:44
4
700 kr
9/2 23:39:41
5
1.300 kr
10/2 09:19:58
6
1.300 kr
10/2 09:20:34
6
1.500 kr
10/2 11:49:04
5
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene konst tavla
-
3447 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:11
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:56
*
Tavla
nr 213 1360
Tavla
med förgylld ram, 47x40
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 februari 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/2 19:45:54 | 1 | 150 kr |
8/2 14:06:15 | 2 | 600 kr |
8/2 16:34:22 | 3 | 500 kr |
8/2 16:35:21 | 3 | 550 kr |
9/2 14:21:44 | 4 | 700 kr |
9/2 23:39:41 | 5 | 1.300 kr |
10/2 09:19:58 | 6 | 1.300 kr |
10/2 09:20:34 | 6 | 1.500 kr |
10/2 11:49:04 | 5 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene konst tavla
-
3447 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:11 -
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:29 -
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:56